cafe racer galeride kapak görseli

Café Racer motosiklet nasıl yapılır?

Biz nasıl cafe racer yaptık?

Güncelleme (28/12/2014)

CF02, bildiğiniz gibi projenin adıydı. Hatta yine takip edenler bilir, sitenin başlığı bu güne kadar “CF02 – Project Café Racer” idi.

Lakin bugün, CF02 artık bir proje değil, Green Piece adını almış bir sonuç.

CF02 Proje’sinin son adımı fotoğraf çalışması idi ve o da tamamlandı. Fotoğrafları ana sayfamızda görebilirsiniz.

Bundan sonra yapım ve tasarım aşaması ile ilgili söyleşiler, sahibinin Green Piece’in sürüş özelliklerini konu eden değerlendirmeleri yer alacak.

Takip eden, yapımında ve fikriyatında katkısı bulunana herkese bir kez daha teşekkürlerimizle…

CF02 Atölye Motostop’un ikinci Café Racer çalışmasıdır

Bora Tanık’ın bir Café Racer yapma niyetiyle başlayan proje, Honda Night Hawk alarak başladı ve kavramsal tasarımı (konsept dizayn) halen devam etmektedir.

Bu sitenin açılma amacı en başından başlayarak tüm süreci sizlerle paylaşmak ve kişiselleştirme, atölye çalışması, café racer gibi kavramların ülkemizde daha iyi anlaşılmasını ve yayılmasını sağlamaktır.

IMG_2653

Soldan sağa: Bora (CF03’nin sahibi), Ercan Dinamit (Atölye Motostop’un sahibi ve projenin ak sakallı bilgesi 🙂 ), mekanik ve beklenmedik fikirler direktörü Yusuf. Benim adım ise Mustafa (mustafaat, mat, motorhikayesi olarak da biliniyorum), fotoğrafları çekiyor, web işleri ile ilgileniyor, arada da ilginç bulduklarımı veri tabanına atıyor ve projeye destek veriyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir